eKasa

Online registračná pokladňa spája moderné technológie a elegantný dizajn a preto predstavuje revolúciu v účtovaní. 

Elio

Dotyková pokladňa elio POS 100 Basic

Dotyková pokladňa elio POS 100 BasicCertifiková zostava eKasa : Ponúkaná zostava obsahuje 10" dotykový POS elio 100 , tlačiareň bločkov na 80mm papier s nožnícami s eBox a základná..

3

Elio

Dotyková pokladňa elio POS 140 Kasa

Dotyková pokladňa elio POS 140 KasaCertifiková zostava eKasa : Ponúkaná zostava obsahuje 14" dotykový POS elio 140 , tlačiareň bločkov podľa výberu na 58mm alebo na 80mm papier s n..

3

Elio

elio miniPOS A6 Kasa

elio miniPOS A6 KasaCertifikovaná mobilná pokladnička elio miniPOS A6 s atraktívnym vzhľadom, výkonnými funkciami a 5,5'' dotykovou obrazovkou. Obsahuje operačný systém Android 6 t..

3

Elio

elio POS T2 mini Kasa

elio POS T2 mini KasaDotyková pokladňa pre Android elio T2 Mini je dodávaná s procesorom Qualcomm Snapdragon Octu-Core (8 x 2,0 GHz), pamäťou 8 GB ROM, 1 GB RAM, 11,6 palcovým HD d..

3

Euro-150i/o Flexy BAT eKasa

Euro-150i/o Flexy BAT predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funk..

5

Euro-150i/o Flexy BAT Plus eKasa

Euro-150i/o Flexy BAT Plus eKasa predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie p..

2

Euro-50i/o Cash eKasa

Euro-50i/o Cash predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funkcie, n..

5

Euro-50i/o Mini eKasa

Euro-50i/o Mini eKasa predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funk..

5

Elcom

Euro-80/o B eKasa

Euro-80/o B je plnohodnotná pokladnica kompatibilná s novým systémom eKasa. V tejto online registračnej pokladnici sa snúbia moderné technológie a elegantný dizajn, preto predstavu..

3

FiskalPRO

FiskalPRO A8 - Android pokladnica

Riešenie pre ekasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný  platobný terminál, 1D/2D skener kódov, GPS a dlhá výdrž batérie. Pripojenie k internetu je možné pomocou Wi..

3

FiskalPRO

FiskalPRO eKasa N3 BASIC

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Pokladničné riešenie s Android aplikáciou FiskalPRO Mobile vhodné pre pevné prevádzky, predaj tovaru a služieb. Integrovaný&n..

3

FiskalPRO

FiskalPRO Green - pokladničná zostava

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Komplexné pokladničné riešenie s profesionálnou Android aplikáciou FiskalPRO Mobile vhodné pre pevné prevádzky, predaj tovaru, slu..

3

FiskalPRO

FiskalPRO Orange - pokladničná zostava

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Komplexné pokladničné riešenie s profesionálnou Android aplikáciou FiskalPRO Mobile vhodné pre pevné prevádzky, predaj tovaru, slu..

3

Elio

Pokladnica elio miniPOS A7 Kasa

Pokladnica elio miniPOS A7 KasaPokladnica elio miniPOS A7 Kasa je vhodné riešenie pre prevádzky , kde nevyhovuje VRP , ako napríklad bufety , stánky rýchleho občerstvenia , malé ga..

3

Quorion

QUORION QMP18 eKasa

ON-LINE pokladnica, CHDU 8 GB10000 PLU / 20 oddeleníPáska 57mm termoGrafický podsvietený LCD displejElektronický žurnál na vstavanú mikro SD pamäťovú kartu*Pripojenie WiFi / Ethern..

3

Zobrazené 1 až 15 z 15 (1 stránok)