FiskalPRO A8

  • Výrobca: FiskalPRO
  • Kód produktu: FiskalPRO A8
  • Dostupnosť: 3

Dostupné možnosti

Štítky: FiskalPRO A8

FiskalPRO A8 obľúbená komplexná eKasa riešenie 3 v 1!

Moderné pokladničné riešenie s Android aplikáciou FiskalPRO Mobile vhodné pre pevné prevádzky, predaj tovaru a služieb. Integrovaný platobný terminál, čítačka čiarových a QR kódov a dlhá výdrž batérie. Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi, 4G (SIM karta dodávaná v cene zariadenia). Riešenie vhodné pre pevné prevádzky mobilný predaj.


Možnosti využitia zariadenia:

Platobný terminál:

Zariadenie A8 je možné využívať aj ako samostatný platobný terminál v každej prevádzke. SIM karta vrámci zariadenia vám zabezpečí online pripojenie pre pohodlnú prácu, kdekoľvek ste. Platobný terminál N3 viete následne využívať aj ako súčasť vášho súčasného pokladničného riešenia.


eKasa pokladničné riečenie:

eKasa pokladničné riešenie spolu s platobným terminálom a tlačiarňou v 1 zariadení - to je ALL in ONE riešenie pre každú prevádzku. Za najvýhodnejšiu cenu a poplatky za platbu kartou, integrovanou čítačkou čiarových a QR kódov.


VRP vrátane platobného terminálu:

Virtuálnu registračnú pokladňu môžete mať aj vrámci zariadenia A8, pričom je stále v súlade so zákonom o používaní elektronickej registračnej pokladnice, no zahŕňa tiež platobný terminál a pripojenie na internet ZADARMO.Technické parametre
Akumulátor Li-ion 2600 mAh
CPU Cortex-A7 Quad-Core 1.1 GHz
Hmotnosť 450 g
Komunikačné rozhranie 3G, 4G, LTE a WiFi, Bluetooth, Micro USB
Obrazovka dotykový 5,5 “, kapacitný
Operačný systém Android 5.1. so zabezpečeným platobným systémom
Papierová páska Termo páska 58mm
RAM 1 GB
Rozmery Š x V x H 183 x 84 x 64 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!