FiskalPRO VX520

  • Výrobca: FiskalPRO
  • Kód produktu: FiskalPRO VX520
  • Dostupnosť: 2

Dostupné možnosti

Štítky: FiskalPRO VX520

FiskalPRO VX 520 obľúbená komplexná eKasa riešenie 3 v 1!

Najrozšírenejšie riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. FiskalPRO VX 520 – integrovaný platobný terminálpripojiteľné periférie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, digitálna váha, externá klávesnica či PinPad. Pripojenie k internetu je možné pomocou ethernet káblu. Riešenie je vhodné pre pevné prevádzky.

Možnosti využitia zariadenia:

Platobný terminál:

Zariadenie VX 520 je možné využívať aj ako samostatný platobný terminál v každej prevádzke. Platobný terminál A8 viete následne využívať aj ako súčasť vášho súčasného pokladničného riešenia.


eKasa pokladničné riečenie:

eKasa pokladničné riešenie spolu s platobným terminálom a tlačiarňou v 1 zariadení - to je ALL in ONE riešenie pre každú prevádzku. Za najvýhodnejšiu cenu a poplatky za platbu kartou​, s možnosťou pripojenia periférií, akými je skener, váha, PinPad a iné.VRP vrátane platobného terminálu:

Kasa tlačiareň  v súlade so zákonom o ORP je možné si zaobstarať s aktivovanými platobnými službami - v režime eKasa tlačiarne. eKasa tlačiareň je to najjednoduchšie riešenie pre každú prevádzku.

Technické parametre
Hmotnosť 500 g
Obrazovka 128 x 64 pixelov | bielo podsvietené LCD
Papierová páska Termo páska 57 x 45 mm
Podpora QR kódov Áno
Pripojenie na internet Ethernet
Rozmery Š x V x H 203 x 78 x 87 mm (d x š x v)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!