Príslušenstvo k pokladniciam

Elcom

Autokábel k registračnej pokladnici Euro-50

Kábel pripojený do autozapaľovača slúži pre napájanie a nabíjanie pokladnice Euro-50 z akumulátora motorového vozidla.Napojenie autokábla do autozapaľovača zabezpečuje stabilný prí..

3

Elio

elio eBox + Kasa android

elio eBox + Kasa androidElio eBox CHDU je certifikovaný CHDU modul pripojiteľný k akejkoľvek thermotlačiarni so seriovým portom (RS232) pre použite v aplikáciach Android.Modul CHDU..

3

Elio

elio eKasa UPGRADE eBox

elio eKasa UPGRADE eBoxElio eKasa UPGRADE eBox CHDU je certifikovaný CHDU modul pripojiteľný k akejkoľvek thermotlačiarni so seriovým portom (RS232) pre použite s WINDOWS. Modul CH..

3

Elcom

Prepravno-ochranná taška Euro-50

Prepravno-ochranná taška je určená na prenos, prácu a hlavne ochranu registračnej pokladnice Euro-50. Možnosť výberu z rôznych farebných variácií...

5

Elcom

Rozšírenie PLU pre Euro-150TE Flexy Plus

Rozšírenie tovarových položiek pre registračnú pokladnicu Euro-150TE Flexy Plus na počet 23 000 PLU.Pri objednávke je nutné uviesť sériové číslo pokladnice. ..

5

Elcom

Silikónový kryt na klávesnicu pokladnice Euro-150/o

Kryt je vyrobený z vysoko odolného silikónu.  Poskytuje zvýšenú ochranu klávesnice pred rôznym druhom špiny od mechanických nečistôt až po rôzne druhy tekutín.  ..

5

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)